Професійна хімчистка м’яких меблів у Львові


Професійна хімчистка м’яких меблів у Львові – одна з послуг клінінгової компанії BeClean. Навчена команда клинеров виконає чистку будь-якого типу меблів ефективно і швидко. Для досягнення результату і при наявності найскладніших і глибоких плям використовуються екологічні засоби для чищення обивки досить м’які, щоб не пошкодити меблі та забезпечити безпеку для всієї вашої сім’ї.

Регулярна хімчистка меблів і оббивки зберігає їх в кращому вигляді, а також видаляє запахи від домашніх тварин, сигаретного диму, приготування їжі і навіть забруднення повітря. Правильна чистка оббивки продовжить життя ваших меблів, а також зробить їх більш комфортними для використання!

Чистка оббивки своїми руками необхідна для видалення багатьох харчових плям і інших дрібних дефектів, щоб підтримувати рівень чистоти м’яких меблів. Але, на жаль, цього не завжди достатньо, деякі плями в’їдаються настільки глибоко, що їх неможливо вивести самостійно і м’які меблі виглядають не привабливо. Саме тому професійна послуга хімчистка меблів у Львові життєво важлива для глибокого прибирання та забезпечення того, щоб ваші меблі завжди виглядали якнайкраще, немов у перший день покупки.

Переважна більшість тканин, які використовують в якісній оббивці, класифікуються як «Тільки хімчистка» або «Професійна хімчистка меблів». Це інструкції виробника. Ігнорування цього не залишає можливості вдатися до допомоги в разі виникнення проблеми. Тому важливо звернутися в клінінгову компанію своєчасно, співробітники, якої володіють знаннями і досвідом для визначення вмісту волокон в тканині і будуть використовувати правильні методи очищення та обладнання для досягнення найкращих результатів і догляду за тканиною.

Повернути м’яким поверхням меблів чистоту самостійно не так просто. Адже найчастіше ті засоби для прибирання, які є в будинку, абсолютно не призначені для цих цілей. Подумайте, чи потрібно витрачати сили і нерви на самостійне прибирання, не будучи впевненими в хорошому результаті. Команда клінінгової компанії готова допомогти вам в екологічній чищенні м’яких меблів всього за одне відвідування. Вартість хімчистки меблів залежить від обсягів роботи, ступеня забруднення.

Навіщо потрібна чистка диванів?

Навіть найтурботливіша господиня не зможе захистити свої меблі від плям, особливо якщо в будинку присутні тварини і звичайно ж маленькі дітки. Брудні плями, блідий колір оббивки і неприємний запах створюють невтішну картину.

Наша компанія допоможе почистити диван в домашніх умовах екологічними чистими засобами. Наші співробітники проводять екоочістку м’яких меблів в домашніх умовах, що економить час і не доставляє незручностей, які викликає транспортування меблів, оскільки хімчистка будь-яких поверхонь проводиться на дому максимально швидко, але при цьому якісно і ефективно.

При проведенні еко-чищення наші фахівці проведуть ряд робіт, які допоможуть:

  • видалити з м’яких поверхонь старі і нові плями;
  • усунути, в’їдається в меблі неприємний запах;
  • видалити жир з поверхні дивана.

Хімчистка меблів та килимів у Львові, ціна на яку невисока, проводиться з використанням професійного обладнання та екологічних засобів.

Коли дзвонити професіоналам, щоб почистити вашу обивку?

Можливо, прийшов час професійно почистити оббивку, якщо ви помітили наступне:

1. Помітні плями, які ви не можете очистити або які знову з’являються, вимагають професійного очищення.

2. Погана якість повітря, ваша оббивка містить бруд, пил і інші забруднювачі, які можуть посилити алергію і астму.

3. Тьмяний або потертий вигляд, неочищена шкіра може тріснути, а бруд може призвести до розриву тканинної оббивки.

Вам доступні такі послуги, як:

хімчистка м’яких меблів;

  • хімчистка килимів з будь-яким видом ворсу;
  • хімчистка ковроліну;
  • термінова хімчистка меблів.


Замовити дзвінок