Як почистити і помити підлогу

Загальний час: 60 хвилин

Традиційне вологе миття підлоги залишається найкращим способом очищення багатьох типів підлог. Професійні Мопи в поєднанні з підмітанням відмінно підходять для щоденного прибирання пилу і легких забруднень, тільки хороша, ретельна щотижнева вологе прибирання з відповідним миючим розчином дійсно може забезпечити глибоке прибирання, необхідне для підлоги.

Вологе миття підлог на сьогоднішній день є найкращим методом для очищення вінілових підлогових покриттів, вінілових плиток і керамічної або керамогранітної плитки. Генеральне прибирання, складний процес, не рекомендується використовувати воду на будь-якому типі дерев’яної підлоги або на ламінаті, пробці, бамбуку або будь-якому іншому типі підлоги, якщо виробник не рекомендує контакт з водою. Правильно запечатані дерев’яні або ламінатні покриття можуть витримати випадкове вологе прання, але для цих підлог не рекомендується сильна мийка водою.

Постійне прибирання квартири – як часто мити підлогу

Як правило, підлоги в місцях з інтенсивним рухом, таких як кухні, Їдальні, Ванні кімнати, передпокої та коридори, слід підмітати або пилососити кожен день або прибирати раз на тиждень. У той час як хороша чистка підлог необхідна для підтримки чистоти підлог, регулярна підмітання або прибирання пилососом мають вирішальне значення для підтримки обробки і довговічності підлоги. Це тому, що він видаляє бруд і пісок, які можуть пошкодити підлогу при ходьбі. Коли справа доходить до миття підлоги, найкращий час для прибирання – це коли підлога виглядає так, як потрібно.

Більшість людей думають, що вони вже знають, як мити підлогу, але часто роблять ключову помилку-нехтують використанням другого відра для полоскання води. Дуже часто можна використовувати тільки відро з водою для миття і полоскати швабру в тій же воді, яка використовувалася для миття підлоги. Найкраще використовувати два відра – одне для розчину з водою і миючим засобом, а інше з чистою водою для полоскання. Ви також можете використовувати одне відро для промивної води і наповнити раковину чистою водою для полоскання.

Що вам потрібно

Обладнання / інструменти які використовує клінінгова компанія у Львові

  • Пилосос або мітла і совок
  • Мопи
  • 2 відра
  • 2 моподержателя
  • Мікрофібра в міру необхідності
  • матеріал
  • губка
  • Миючий засіб
  • Побутова хімія (за бажанням)
  • Паперові рушники (за бажанням)

інструкція

Виберіть моподержатель і відра

Виберіть моп залежно від вашого типу підлоги. Якщо у вас підлога з великою текстурою, наприклад, керамічна плитка, вам знадобиться більш класичний струнний моп або смугастий. Якщо у вас гладка підлога, губка буде добре працювати. Відра для мопа тримача з вбудованими віджимами добре працюють, якщо ви використовуєте Струнні або смугасті Мопи , але будь-яке відро з ручкою буде працювати нормально, якщо ви використовуєте губчастий МОП.

Виберіть хімію для клінінгу

Виберіть миючий засіб, призначений для вашого типу підлоги. Уникайте продуктів, рекламованих за допомогою таких фраз, як» швабра та блиск”, оскільки вони можуть призвести до накопичення жовтого кольору з плином часу.

Підмітати або пилососити спочатку

Не допускайте, щоб ваша підлога перетворилася на липкий, брудний безлад, ретельно підмітаючи або пилососячи підлогу, перш ніж коли-небудь торкатися шваброю підлоги. Це також хороший час для попереднього прання липких або поривчастих плям, які ви помічаєте при генеральному прибиранні або прибиранні пилососом після ремонту. Зробіть це за допомогою губки та мильної води або вашого улюбленого миючого розчину для дому (просто переконайтеся, що він безпечний для вашої підлоги).

Заповнити відра

Наповніть кожне відро гарячою водою, яка очищає краще і швидше, ніж холодна або тепла вода. Додайте миючий засіб для миття підлоги у відро. Уникайте спокуси подвоїти кількість миючого засобу, щоб підвищити миючу здатність (або швидкість). Це не дуже гарна ідея, так як надконцентрована промивна вода не стане краще очищати, а Полоскати буде складніше. Завжди дотримуйтесь інструкцій на етикетці миючого засобу.

Окуні і скрути моп

Опустіть моп у відро і відіжміть її віджимним пристроєм або вручну. Швабра повинна бути вологою, не мокрою. Занадто багато капає води з Швабри може пошкодити підлогу і значно продовжити час сушіння.

Початкове миття підлог

Почніть мити підлогу, працюючи від одного кінця до іншого і рухаючись назад, щоб ви завжди стояли на невідміченій області, щоб запобігти розлучення. Мийте в перед, якщо ви використовуєте губку шваброю. Для ганчіркових швабр використовуйте швабру у вигляді вісімки, щоб найбільш ефективно використовувати дизайн Швабри.

Генеральне прибирання будинку-Стоп для впертих плям

Коли ви стикаєтеся з жорсткими або липкими плямами, швидко тріть про пляму вперед і назад, прикладаючи тиск вниз, щоб видалити бруд. Для важкодоступних кутів і країв вам може знадобитися присісти навпочіпки і вичистити підлогу губкою або паперовими рушниками.

Промити промиту область

Після очищення кожної невеликої ділянки підлоги ретельно промийте швабру в відрі для полоскання. Промокніть швабру кілька разів, потім відіжміть, щоб видалити якомога більше брудної води з головки швабри.

Продовжити миття підлог

Повторіть процес миття підлоги і ополіскування для кожного розділу, поки ви не закінчите підлогу. Під час роботи стежте як за водою, так і за водою. Коли вони стануть помітно сірими або брудними, спустошіть і знову наповніть відра. Використання брудної води для прання або води для полоскання тільки поширює брудну воду по підлозі і ускладнює процес полоскання.

Зробити остаточне полоскання

На цьому етапі ваша підлога тепер повинна бути досить чистою, з невеликою кількістю залишків миючого засобу або без нього. Але для додаткового очищення ви можете в останній раз витерти підлогу, використовуючи тільки гарячу промивну воду. Якщо ваша вода для полоскання стає брудною або брудною, ви будете знати, що остаточне полоскання було необхідно.

Нехай все висохне

Ретельно промийте швабру і відро для швабри і дайте їм повністю висохнути, перш ніж зберігати їх подалі. Дайте підлозі повністю висохнути, перш ніж ходити по ньому. Замовити генеральне та щоденне прибирання у Львові.

Замовити дзвінок