Клінінгові компанії проти “фрілансерів” – дослідження


Клінінгові компанії проти “фрілансерів” – дослідження нескладна істина в тому, що занадто багато варіантів може бути приголомшливим. Пошук маси професійних клінінгових компаній, читання їх веб-сайтів та телефонні дзвінки забирають багато часу і стомлюють.

Ось що трапляється з більшістю людей – вони збиваються з толку і в кінцевому підсумку дратуються через тривалість самого пошуку.З іншого боку, у вас також є “прибиральники-фрілансери». Прибиральники, що працюють самостійно, не найняті компанією. Онлайн-платформи та реклама значно спрощують пошук і порівняння фрілансерів на основі відгуків і рейтингів.

Однак є кілька явних недоліків, пов’язаних з вибором фрілансера.Ви повинні довіряти повного аутсайдеру компаній є торгова марка і багаторічна репутація. З іншого боку, приватним прибиральникам не потрібно турбуватися про це так само. Звичайно, репутація також важлива для відданого фрілансера, але за великим рахунком втрата великої кількості клієнтів або необхідність ребрендингу і відкриття нового бізнесу не варто ризику для вже існуючого бізнесу.

Заміни та вихідні.Знайти досвідченого і надійного постачальника послуг досить складно, навіть якщо не брати до уваги відпустку, вихідні або робочі години. У таких випадках солідна компанія зможе оперативно надати вам тимчасову заміну. З іншого боку, приватному прибиральникові нічого не залишиться, як залишити вас в підвішеному стані.

Зрештою, нам всім потрібно деякий час простою. Однак пил і бактерії у вашому будинку не приносять вихідних. Пил буде накопичуватися до тих пір, поки хто-небудь не зможе з нею впоратися. Якщо знехтувати прибиранням, вона буде полягати в купу, вимагаючи вдвічі або навіть втричі більше роботи (і, звичайно ж, ціни).

Хоча деякі можуть посперечатися, прибирання – непросте завдання. По крайній мере, якщо ви хочете зробити це правильно. Хороший прибиральник повинен знати багато, і щоб отримати це ноу-хау, потрібні досвід і підготовка.остаточний вердиктне, що пропонують приватні прибиральники для компаній – це більш низька ціна, але, як ми вже обговорювали, це всього лише ілюзія. Компанія, яка спирається на професійну команду, може надати вам комплексні послуги, а фрілансер може розраховувати тільки на себе.

Для будь-якої людини немає реального способу забезпечити загальну якість обслуговування, група відданих своїй справі експертів може надійно надати. І хоча ми, як клінінгова компанія, трохи упереджені, ми дійсно дбаємо про ваші інтереси. Якби ми вважали, що приватні прибиральники краще, ніж компанії, ми не займалися цим бізнесом.

Однак ми відчували, що ретельний аналіз ситуації буде корисний вам як клієнтові та нам в якості постачальника послуг. Перш ніж підвести підсумки сьогоднішнього дня, ми, природно, також розповімо вам про наші послуги.


Замовити дзвінок