Генеральне прибирання

Генеральне прибирання

Обираючи послугу “Генеральне прибирання” ви обираєте прибирання в 4 і більше рук. Наша бригада професійних клінерів впорається з будь-якими забрудненнями. Виведення плям, чищення швів, полірування дверей  – все, що ви можете собі уявити – буде чистим!


Ціни
На об’єкті працює бригада з 2 або більше клінерів.

1 кімната до 45м² 2 кімнати до 60м² 3 кімнати до 75м² 4 кімнати до 90м² більше 90м²
2-3 год. 3-4 год. 4-5 год. 5-6 год. за домовленістю
1250грн.. 1550грн. 1850грн. 1950грн. за домовленістю

Повний перелік робіт:

-зміна постільної білизни (за домовленістю) -натираємо дзеркала та скляні поверхні
-протираємо від пилу усі поверхні -миємо світильники
-миємо та поліруємо двері та дверні ручки -миємо підлогу та протираємо плінтуси
-пилососимо -миємо посуд
-виносимо сміття -миємо кухонну поверхню дезінфікуючим засобом
-миємо раковину та змішувач -чистимо шви парогенератором
-протираємо весь кухонний інвентар від пилюки -прибираємо ванну дезінфікуючим засобом
-миємо плитку, витяжку -миємо стіни
-виводимо плями  
-складаємо одяг/іграшки  
 

Затіявши генеральне прибирання, ми рідко запасаємося різними миючими засобами та обладнанням. Навіщо нам підбирати засоби для миття меблів або підлог, якщо існує універсальна продукція для цих цілей? Прилавки магазинів переповнені запашними і пріятнопахнущімі гелями і порошками. Але чи замислювалися Ви, що така продукція може завдати шкоди Вашому здоров’ю? Чи відомо Вам, що використання звичайної ганчірки і водного розчину соди не забезпечує стовідсоткову чистоту і дезінфекцію житла? Відмовтеся від використання шкідливих засобів при збиранні приміщень!

Генеральне прибирання квартир будинків офісів у Львові Клінінг сервіс BeClean Відмінності генерального прибирання від звичайної Генеральне прибирання квартир, будинків, офісів у Львові стає популярнішим з кожним вдень. Такий вид змісту чистоти в приміщенні не передбачає використання хімічних речовин, що негативно впливають на організм. Особливо актуально це для алергіків. Так в чому ж різниця між екологічної та звичайним прибиранням? Згадайте процес звичайного прибирання будинку: стара ганчірка, швабра, відро і пара крапель миючого засобу. Весь інвентар використовується на території всієї квартири або будинку.

Тобто однією ганчіркою моєму і кухню, і спальню, і передпокій. при здійсненні екологічної прибирання, співробітники застосовують спеціальне обладнання, якісні миючі засоби, додаткові інструменти та обладнання. В звичайних умовах для чищення поверхонь використовуються стандартні мильні розчини і засоби для чищення. Неправильно підібрана продукція може зіпсувати поверхню меблів, підлоги або плитки. Фахівці Клінінг сервіса BeClean використовують тільки якісні миючі засоби, виготовлені за німецькими стандартам. До кожного типу поверхні підбирається свій спосіб очищення. Співробітники індивідуально підходять до кожного замовлення. Професіонали оцінюють якість поверхні і її стан, підбирають конкретне миючий засіб.

Це дозволяє уникнути розлучень, подряпин і загальної псування меблів та оргтехніки. здійснюючи звичайне прибирання, ми не замислюємося про збереження і зовнішній вигляд інтер’єру. Тому використовуємо традиційні і універсальні засоби для чищення. Професійна підготовка співробітників. Наша компанія дорожить Вашої безпекою і своєю репутацією. У зв’язку з цим, кожен співробітник проходить теоретичне і практичне навчання. Робота зі створення чистоти вимагає наявності певних знань і навичок. Високий рівень продуктивності. Замовник може бути впевнений у виконанні прибирання вчасно. Крім того, Ви можете замовити послугу з прибирання приміщення на будь-який час.

Звичайна прибирання, як правило, планується наперед і здійснюється при наявності вільного часу. Звичайна прибирання зачіпає тільки процес підтримки чистоти. Генеральне прибирання включає широкий спектр послуг щодо безпечної обробки меблів, килимових покриттів, посуду та інші заходи. Екологічна прибирання виконується якісніше, ніж звичайна. після проведення очищувальних процесів приміщення нашими фахівцями, Ви не знайдете ні бруду ні пилу.

Таким чином, екологічна генеральне прибирання – це цілий комплекс заходів, спрямованих на безпечне очищення простору приміщення від забруднень і шкідливих бактерій.

Ми реалізуємо широкий спектр послуг з прибирання квартир, будинків, офісів. Наші професіонали створюють чистоту і забезпечують безпеку Вашого будинку від шкідливих бактерій і мікробів. Крім того, ми надаємо послуги з прибирання після ремонту і після будівельників. Залиште всю брудну роботу нам! Скористайтеся послугами Клінінг сервіса BeClean і насолодитеся чистотою у Вашому домі!

Замовити дзвінок