Миття вікон

Миття вікон

Ви можете обрати послугу “Миття вікон” окремо, або в комплексі з повним прибиранням приміщення. Для миття вікон ми використовуємо професійне обладнання Vermop, за допомогою якого ми досягаємо відмінного результату. Наші спеціалісти якісно виконують роботу незалежно від висоти об’єкту. Довіртеся професіоналам. 

Ціни

1 м² 100 грн.
після ремонту м² 150 грн.

Повний перелік робіт:

-миємо вікна -натираємо вікна
-миємо вікна після ремонту чи будівництва -видаляємо наліпки
-знімаємо будівельний скотч -чистимо віконні рами

Миття вікон і вітрин

Миття вікон – не завжди приємне і безпечне заняття, особливо якщо мова йде про багатоповерховому будинку або офісному хмарочосі. Але ж вікна, вітрини та інші світлопрозорі конструкції – це важлива деталь зовнішнього вигляду будинку, квартири або офісу. Крім того, брудні, з курних нальотом скла погано пропускають світло всередину, а про естетичний вигляд таких неохайних вікон і не доводиться говорити. Тому так важливо тримати вікна в чистоті і мити їх кілька разів на рік. Миття вікон Львів – затребувана послуга в клінінгової компанії BeClean. З досвіду роботи наших клинеров відомо, що якщо вікна виходять на проїжджу частину незалежно від району проживання, їх потрібно мити частіше і ретельніше, так як пил і кіптява від автомобільного трафіку активно осідає на скляних поверхнях. Миття вітрин кафе, магазинів, бутіків, ресторанів, а також офісних будівель, які розташовані в центрі міста, повинна здійснюватися частіше 2-3-х разів на рік. По-перше, чисті скла – перше, на що звертають увагу відвідувачі закладу, адже кожному хочеться зайняти затишне містечко біля вікна і спостерігати за міською метушнею крізь прозоре скло. По-друге, це показник охайності і особа компанії. Яким би дорогим не був інтер’єр закладу, не варто ігнорувати чистоту вікон.

Миття вітрин Львів на перший погляд може здатися легким заняттям, що не вимагає особливих зусиль. В реальності все не так просто. Змити бруд проточною водою за допомогою ганчірки недостатньо, напевно після такої «чистки» на склі залишаться розводи, а сама поверхня покриється каламутній плівкою.

Професійні клінери компанії BeClean знають всі секрети миття вікон і вітрин. За допомогою спеціальних пристосувань і миючих засобів наші майстри вимиють скляну поверхню до глянцевого блиску і зроблять так, щоб в ваших вікнах відбивалися сонячні зайчики. Послуга мийки вітрин і ціна в компаніїї BeClean доступна всім. Витрати часу на самостійну чистку несумірні з тією ціною, яку ви заплатите за професійну роботу клінерам нашої компанії. Чистота вітрини впливає на число продажів – це факт. Ми працюємо швидко, якісно, в будь-який зручний для вас час. Якщо мова йде про багатоповерхових будівлях зі складним скляним фасадом, власними силами тут не впоратися. Таке завдання вимагає навичок і спеціальних пристосувань. І тим, і іншим наші фахівці володіють повною мірою.

Миття вікон ціна залежить від площі скляної поверхні, ступеня забрудненості, матеріалу віконної рами і від використовуваних миючих засобів для конкретного випадку. Процес миття вікон включає в себе: чистка порожнин між рам за допомогою пилососа, чистка укосів і рам за допомогою спецзасобів, чистка стекол миючими засобами за допомогою мікрофібрових ганчірок, видалення вологи зжене, полірування поверхні віконного скла.

Клінінгова компанія BeClean заощадить ваш час і виконає всю брудну роботу за вас. Ми гарантуємо блискучий результат і чистий захват від виконаної роботи. Ви можете скористатися формою подачі заявки і отримати консультацію з вашого питання. BeClean завжди готова прийняти виклик! Миття вікон Львів від «BeClean»: необхідний сервіс для Вашого бізнесу! Важливою частиною підтримки будь-якого бізнес-підприємства, що має фізичне місце розташування, є підтримка його в чистоті, порядку і на рівні професіоналізму. Вона включає в себе регулярне обслуговування електронних пристроїв, огляд інфраструктури, чистку оббивки, контроль домашніх тварин і так далі.

Але важлива річ, яку не беруть багато компаній, – це миття вікон Львів, ціна якої в нашій компанії «BeClean» стартує від 35 грн/м². Незважаючи на те, що дана послуга стає все більш затребуваною, багато людей все ще не усвідомлюють її необхідність. Отже, нижче будуть описані причини, за якими професійна миття вікон так важлива для Вашого бізнесу: Чистота справляє гарне враження на клієнтів і співробітників. Поставте себе на місце клієнта або співробітника і спробуйте уявити – якби Ви були на їх місці, вважали б будівля з курними, стеклами дуже професійним? Ви б довірили їм свій бізнес або, скоріше, пошукали б компанію, яка виглядала б так, як ніби вони гарні в тому, що вони роблять? Завжди пам’ятайте, що фасад компанії – це завжди перше і незабутнє враження, так що миття вікон та вітрин, виконувана професіоналами своєї справи, забезпечить їх блиск і чистоту. Чисті віконні вітрини виглядають професійно.

Говорячи щодо попереднього пункту, потенційний клієнт завжди буде судити про Вашу ефективності в обслуговуванні, яке Ви надаєте, по зовнішньому вигляду Вашого офісу: якщо пропонований сервіс бездоганний, Ви не захочете випускати клієнтів через нечистоти. Послуга миття вікон – прекрасний старт для початку використання сервісу з управління об’єктами для підтримки належного рівня професіоналізму. Підтримує гігієну. Чистота дорівнює гігієну, і це те, що повинно підтримуватися на Вашому робочому місці, незважаючи ні на що.

Замовити дзвінок