Підтримка чистоти

Підтримка чистоти:

Послуга прибирання “Підтримка чистоти” необхідна при незначних побутових забрудненнях. Наша команда професіоналів швидко впорається з будь-якою площею об’єкту. За необхідністю ми задіємо двох клінерів, щоб ви отримали результат якомога швидше. 

Ціни
На об’єкті працює бригада з 2 або більше клінерів.

1 кімната до 45м² 2 кімнати до 60м² 3 кімнати до 75м² 4 кімнати до 90м² більше 90м²
1.5-2 год. 2-2.5 год. 2-3 год. 3-3.5 год. за домовленістю
650 грн. 750 грн. 850 грн. 950 грн. за домовленістю

Повний перелік робіт:

-зміна постільної білизни (за домовленістю) -складаємо одяг/іграшки
-протираємо від пилу усі поверхні -натираємо дзеркала та скляні поверхні
-миємо двері та дверні ручки -пилососимо
-миємо підлогу та протираємо плінтуси -виносимо сміття
-миємо посуд -миємо раковину та змішувач
-миємо кухонну поверхню дезінфікуючим засобом -протираємо весь кухонний інвентар від пилюки
-миємо плитку -прибираємо ванну дезінфікуючим засобом
-миємо унітаз, душову кабіну та інше.

Постійне прибирання приміщень, офісів, квартир у Львові.

З сьогоднішньої зайнятої життям стає все важче йти в ногу з усією роботою, яка повинна бути зроблена по дому – доводиться викроювати вільну хвилинку, щоб привести в порядок наші будинки. Ми можемо зробити цю регулярне прибирання вранці або ввечері – саме тоді, коли Вам найскладніше виділити цю саму «хвилинку». Комусь із скептиків може здатися, що це не складне завдання, але, якщо у нас є дуже багато нечистих місць, які потребують ретельної прибирання, завдання стає не настільки легко здійсненним. Це дуже складна і вимагає часу частина роботи, щоб витерти пил з меблів, очистити стіни, пропилососити всі підлоги, килими, оббивку, вимити всі підлоги, очистити ванні кімнати, кухню і інші кімнати.

Ці завдання, здається, займають все наше дорогоцінний час, але це необхідна частина регулярного домашнього господарства. Регулярна прибирання квартир – покроковий процес, що дозволяє отримати будинок чистим і сяючим. Для багатьох людей цей процес є складною роботою, через що вони вирішують робити тільки щомісячну прибирання: вони влаштовують день і час, щоб впоратися з усіма необхідними речами. Це завдання важка, трудомістка і, часом, неприємна (після місяця без прибирання в будинку може бути великий безлад).

Але це рутинна робота, яка повинна бути зроблена в будь-якому випадку. Бувають випадки, коли щомісячної прибирання не вистачає: наприклад, не пилососячи наш будинок щотижня, пил може викликати алергію і респіраторні проблеми для нашої сім’ї; є області, які слід пилососити на щоденній основі. Інші області наших будинків отримують таке часте використання, що вони потребують в щотижневій прибирання. Чому регулярне прибирання житлового приміщення або офісу повинна бути замовлена саме у нас? Ніяких контрактів.

Ніяких клопотів. У BeClean ми розуміємо, наскільки насиченою може бути життя. Саме тому ми дотримуємось у пакунках послуг, до переліку яких входить регулярне прибирання квартири, будинку, офісу або іншого приміщення на основі Ваших конкретних переваг. Без необхідності встановлювати постійний план прибирання, ми можемо адаптуватися до Вашого графіку в разі, якщо вирішите збільшити або зменшити частоту наших послуг; це наша робота, щоб зробити Ваше життя простіше, і ми прагнемо зробити її якомога більш безтурботним. Хоча регулярне прибирання може бути налаштована по свого роду планом, відповідно до індивідуальних потреб, більшість клієнтів планують регулярні послуги з прибирання: Раз в тиждень – це популярне рішення для зайнятих будинків. Кожні два тижні – ця послуга працює найкраще для допомоги із загальним змістом. Раз на місяць – нами буде проводитися ретельна прибирання на регулярній основі в Вашому домі саме тоді, коли Вам це потрібно.

Більшість наших клієнтів вважають за краще регулярні візити наших професійних прибиральників. Залежно від того, скільки активності бачить Ваш будинок, наші щотижневі і двотижневі послуги можуть бути кращим рішенням для Вас: вони забезпечать більше вільного часу у Вашому щільному графіку, зменшуючи негативний вплив бактерій, алергенів і інших шкідливих речовин на Вашу сім’ю. Від грунтовної регулярного прибирання Вашої кухні і ванної кімнати до зміни постільної білизни, наша регулярне прибирання будинку робить все можливе, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно в своїх щойно прибраних будинках. Крім того, вона вимагає менше часу, і це запобігає від більш інтенсивного очищення пізніше.

Замовити дзвінок