Хімчистка

Хімчистка

Ваші килими, м’які меблі, матраци, штори отримають нове життя. Всього за один день ви отримаєте якісний вражаючий результат. Нам під силу будь-які плями. Більше того, завдяки технології хімчистки ви позбудетеся пилових кліщів та інших бактерій, що добре відобразиться на стані здоров’я мешканців об’єкту.

Хімчистка проводиться у 2 етапи: суха та волога. Ми використовуємо тільки професійні безпечні засоби та обладнання. Жоден килим не постраждає.
Ціни

Диван від 300 грн.
Крісло 200 грн.
Стілець 70 грн.
Стілець офісний 100 грн.
Матрац від 300 грн.
Килим 70грн./м²

Повний перелік робіт:

-виводимо плями -ліквідуємо сліди домашніх тварин
-нейтралізуємо запах -знищуємо пилових кліщів та інші бактерії
-повертаємо колір

М’які меблі один з найголовніших елементів інтер’єру в будь-який житловій кімнаті.

Даний предмет здатний надати простому приміщенню затишок і підвищений ступінь комфорту для любителів трошки відпочити. Ні для кого не секрет, що з часом оббивка втрачає свій вигляд, тьмяніє, брудниться і покривається жиром. Як виявилося, навіть взявши пилосос, намагаєшся почистити диван або крісло, а це все поверхневий результат, який займе час, а фінал роботи практично нульовий.

Як же бути? Найкраще рішення це знайти фахівців, які нададуть послугу хімчистки м’яких меблів на дому. компанія BeClean, Що працює в сфері клінінгу останні 6 років, готова запропонувати Вам таку послугу за дуже хорошою ціною. Велика користь в тому, що Ви можете викликати нашу бригаду в будь-який зручний для Вас час, а також друга перевага від співпраці з нами Ви нікуди не вивозите м’які меблі, ми чистимо її у Вас вдома або в офісі.

Хочемо зазначити, що майстри BeClean користуються обладнанням від провідних світових виробників, а також хімічними складами, які абсолютно нешкідливі для здоров’я людини і домашніх тварин. Що потрібно знати перед тим, як починати хімчистку м’яких меблів? Процес чищення м’яких меблів потрібно проводити в кілька етапів. Початковий етап оцінка ступеня забруднення поверхні меблів. Якщо є необхідність, можна провести хімічний аналіз. Вибір необхідного засобу для чищення за видами забруднень. Брудні ділянки покриваються миючим розчином точково на плями або масштабно по всій поверхні дивана або крісла. Розчинилася бруд необхідно видалити. Найкраще це зробить миючий пилосос. Спеціальними інструментами відбувається сушка оббивного матеріалу м’яких меблів. З упевненістю говоримо про те, що в будинку з маленькими дітьми проводити хімчистку м’яких меблів коштує 2-3 рази в рік, видаляючи не тільки видиму бруд, але і пил, що накопичується під оббивкою, а також в самому оббивних матеріалів.

Пил це один з основних джерел шкідливих бактерій, які можуть негативно вплинути на здоров’я дорослої людини, а що вже говорити про діток. Про інструментах В роботі крім дорогих пристосувань у вигляді пилососа і чистячих складів також будуть придатні такі матеріали: Серветки, легко вбирають вологу; Спец. розчин, який допоможе нам впоратися з дрібними забрудненнями; Губки різної щільності; Щітки великі і дрібні. Як ми говорили вище, важливо оцінити ступінь забруднення. Щітки можуть застосовуватися для видалення легко відтирати бруду, а наслідки плям від жирної їжі або сліди жиру від шкіри людини, волосся можна видалити тільки спеціальними складами, з якими звичайне рідке мило або засіб для миття посуду не впорається. Даний процес хімчистки м’яких меблів на дому для звичайної людини є експериментом, ніяк інакше. Природно, Ви можете купити потрібний засіб в спеціалізованому магазині, але є деякі зауваження та запитання: Де гарантія, що куплено потрібне засіб, здатний впорається з видами забруднень, які є на вашій м’яких меблів? Засіб може бути підібрано невірно, тоді треба зробити ще одну покупку. Ви витрачаєте багато грошей, але навіщо? Можна зателефонувати в BeClean і замовити хімчистку м’яких меблів Львів швидко, вигідно, отримуючи високу якість нашої роботи на довгий час! Хімчистка м’яких меблів Львів Якщо у Вас є діти або домашні тварини, часто приймаєте друзів і родичів або просто проводите вдома багато часу, то знаєте, що Ваша м’які меблі отримує неабияку навантаження – пилу, пилку, бактерій, харчових крихт, розлучень і плям не уникнути. Насправді, в будинках, які мають килим, до 80% пилу і бруду, принесених в будинок, може виявитися на м’яких тканинах і меблів.

Але Ви не повинні приймати той факт, що Ваша меблі будуть брудної: хімчистка м’яких меблів від «BeClean» здатна «оживити» будь-який будинок! Нехай наші фахівці нададуть Вам освіжаючу чистку оббивки, яка продовжує термін служби меблів і є безпечною і здоровою для дітей і домашніх тварин. Ми надішлемо професійного прибиральника м’якої оббивки для того, щоб освіжити і очистити Ваші меблі, приносячи «нове життя» Вашому життєвому простору. Як тільки хімчистка меблів (Львів) буде завершена, її оббивка швидко висохне, так що знову буде готова до використання Вами і Вашою родиною якомога швидше! Наш хімчистка м’яких меблів на будинок досить ефективна, щоб очистити найглибші плями, а наш очищувач оббивки досить ніжний, щоб не пошкодити меблі та безпечний для всієї Вашої родини. Замовити хімчистку меблів природним чином Коли Ви вирішите найняти професійного чистильника оббивки, можете бути стурбовані використанням мила або агресивних хімічних речовин, які можуть залишити липкий осад і можуть бути шкідливі для дітей і домашніх тварин. З «BeClean» Вам не потрібно турбуватися про це: наша професійна хімчистка м’яких меблів передбачає використання запатентованих і перевірених засобів для чищення.

Замовити дзвінок